14 Temmuz 2016 Perşembe 16:37
Kedisine baksın diye tuttuğu Türk, evinde sevişirken yakaladı

Queens bölgesinin Forest Hills mahallesinde yaşayan Audrey Yang, yaklaşık üç haftalığına ülke dışına çıkmadan önce, evindeki kedisine bakması için ortaklarından biri Öztürk olan Pet Parade şirketiyle anlaştı.

Ancak Avustralya'ya giden Yang, o yokken evinde yaşananlardan habersizdi.

Yang'ın eşinin eve yerleştirdiği sensörlü güvenlik kamerası, içeri biri girdiğinde çektiği görüntüleri e-posta ile çifte gönderiyordu. 24 Mayıs'ta New York saatiyle 21.00 sularında bir e-posta alan Yang, gördüğü manzara karşısında şoke oldu.

Evindeki kedisine her gün saat 15.00 civarında yarım saatliğine bakması için tuttuğu Öztürk, kanepede ve halının üzerinde bir kadınla sevişiyordu. Üstelik bu sırada kedisi Miyav Miyav da onları izliyordu.

"MESAJ ATTIM CEVAP VERMEDİ"

New York merkezli Pix 11 televizyonuna konuşan Yang, "O an sinirden küplere bindim. Hemen mesaj atarak, o kızla bu saatte evimde ne yaptığını sordum. Cevap vermedi... Sonra yeni görüntüler gelmeye başladı. Bu kez çıplaktılar" dedi.

Bunun üzerine Yang, arkadaşı Alisha Marshall’dan gidip eve bakmasını istedi. Arkadaşının ricasını yerine getiren Marshall da kameralar tarafından izlendiklerini söyledikten sonra Öztürk ve kadını evden kovdu.

Pix 11 televizyonunun ulaştığı Öztürk ise anın şehvetine kapıldığını söyleyerek, “Böyle bir şey yapmaya niyetim yoktu. Kedileri seven ve iki kedisi olan bir kadınla birlikteydim. Çok mahcubum. Daha önce hiç böyle bir şey yapmamıştım” dedi.

Yang, bu utanç verici olayın ardından evin temizlik masraflarını ödeyen Öztürk'ten şikayetçi olmadı.

Anahtar Kelimeler:
AbdNew York
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol