İstanbul 25°
parçalı az bulutlu
05 Ağustos 2022 Cuma 09:43
Meteoroloji’den Bursa’ya hafta sonu uyarısı: Sıcaklık ve yağış… (5 Ağustos 2022 Bursa’da hava durumu nasıl?)

Meteoroloji’den Bursa için hafta sonu sıcaklık uyarısı gelirken, 5 günlük hava tahmin raporuna göre sağanak yağış açıklamadı geldi. İşte detaylar…

Haftanın son iş gününe sabah saatlerinde 18 derecelik sıcaklıkla başlayan Bursa’da güneşli ve parçalı bulutlu gökyüzü şehre hakim.

Öğle saatlerinde 30 derece seviyelerine kadar yükselen termometrelerle birlikte parçalı bulutlu ve  güneşli gökyüzü etkili olurken, gün boyu etkili olacak sıcaklıkla birlikte öğle saatleri sonrası termometreler en yüksek 33 dereceyi ölçüyor.

Akşam saatlerine kadar sürecek 30 derece üzerindeki hava sıcaklığı ile birlikte termometreler 27 derecelere gerilerken gece saatlerinde ise hava sıcaklığı 22 derece seviyelerine kadar düşüyor.

HAFTA SONU İÇİN YAĞIŞ UYARISI VAR

Meteorolojinin 5 günlük hava tahmin raporlarına göre Bursa’da hafta sonu termometreler 33 derece seviyelerindeki seyrini sürdürürken pazar günü için yağış tahmini yapıldı.

Yarın (CUMARTESİ) yapılan tahminlere göre, sabah saatlerinde sıcaklık en düşük 18 derece olarak ölçülürken, gün içerisinde şehir genelinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte termometreler 33 dereceye kadar tırmanacak.

Hafta sonunun son gününde (PAZAR) ise sabah saatlerinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte güne başlayan Bursa’da termometreler en düşük 18 dereceyi gösterecek. Gün içerisinde yer yer etkili olacak olan yağış geçişleri ile birlikte hava sıcaklığı en yüksek 33 derecelere kadar tırmanacak.

Yeni haftanın ilk gününde (PAZARTESİ) Bursa genelinde sabah saatlerinde parçalı bulutlu ve güneşli gökyüzü ile birlikte en düşük sıcaklık 19 derece olarak ölçülüyor. Gün içerisinde ise en yüksek sıcaklık 33 dereceye kadar tırmanıyor.

Yeni haftanın ikinci gününde ise (SALI) sabah saatlerinde 20 derece olarak ölçülen sıcaklıkla birlikte gün içerisinde yer yer sağanak yağış geçişlerinin olacağı tahmin edilirken, hava sıcaklığı ise gün boyu en yüksek 32 dereceye kadar yükseliyor.

İŞTE BURSA İÇİN SAATLİK HAVA DURUMU TAHMİNİ (5 AĞUSTOS 2022)

İŞTE BURSA İÇİN 5 GÜNLÜK HAVA DURUMU TAHMİNİ

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol