21 Kasım 2017 Salı 15:45
Rasim Ozan Kütahyalı'ya şok üstüne şok

Rasim Ozan Kütahyalı'ya tepkiler dinmiyor. Art arda açıklamalar geliyor. Son olarak MHP milletvekili Saffet Sancaklı yeni bir açıklama yaptı. Sancaklı, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunacağını söyledi.

“Boşnak kökenli olduğum için tepki vermiyorum” diyen Sancaklı, “Etnik ve inanç farklılığı gözetmeksizin Türk milleti başta olmak üzere tüm insanlığa karşı suç işlemiştir. Ekmeğine ve millete saygısı olmayan, özürü kabahatinden büyük olan, adını anmayı ar kabul edeceğim şahıs gibi şarlatanları TV ve gazetelerde görmeyi Türk milleti hak etmiyor” dedi.

Harekete geçmeye hazırlanan Sancaklı Kütahyalı hakkında suç duyurusunda bulunmaya hazırlanıyor. 

RASİM OZAN KÜTAHYALI NE DEMİŞTİ?

Beyaz TV'deki işine son verilen Rasim Ozan Kütahyalı tamamen sessizliğe büründü. Twitter hesabında Beyaz TV'ye çıkıp özür dileyeceğini söylemişti. Ancak Beyaz TV işine son verdiği için bunu da yapamadı. Rasim Ozan Kütahyalı o açıklamasında Boşnaklar'a hakaret ettiği iddialarını reddetmişti. rasim Ozan Kütahyalı 'Hayatımda ilk kez duyduğum bir laftı. Bunu da canlı yayında geyik olsun diye söyledim. O sözle kastım Çakar'ın beni kusturma olayıydı" dedi.

Peki Rasim Ozan Kütahyalı yayında Boşnaklar için gerçekte ne diyordu? Canlı yayında kendisine yapılan şakadan sonra hayli öfkelenen Kütahyalı aynen şunları söylüyor: O ne öyle kusturmalı Boşnak saksosu gibi numaralar yaptırdın. Mahvettin beni ya...(Şaka oldu tamam diye Ertem Şener araya girince) O zaman gelsin sana yapsın kusturmalı Boşnak işini..."

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol