22 Kasım 2017 Çarşamba 14:43
Deniz Seki: "Bana torbacı dediler"

Uyuşturucu ticareti yapmak' suçundan 3 yıldır hapiste olan ve geçen  5 Haziran'da tahliye olan şarkıcı  Deniz Seki, çarpıcı açıklamalarda bulundu. Kendisine kumpas kurulduğunu iddia eden  Deniz Seki, yeniden yargılanmak için talepte bulunduğunu açıkladı.

''YILLAR SONRA İTİBARIMI KURTARACAĞIM''

Ünlü şarkıcı  Deniz Seki, HaberTürk' verdiği röportajda, ''Uyuşturucu temin ve tedarik eden  Deniz Seki' diye anılıyor olmak beni çok kırıyor. Bana 'Torbacı' bile dediler. Bu konuyla ilgili yeniden yargılanmak ve gerçekten beraat etmek istiyorum.  Adalet Bakanlığı'na yeniden yargılanmak üzere bir talepte bulunduk. İnsanlar sadece yargılıyor, bilmiyorlar. Ben neyi, kime, nasıl temin edebilirim bana lütfen açıklasınlar. Bir gün kumpas mağdurlarından sayılacağımı düşünüyorum. Yıllar sonra itibarımı kurtaracağım ve bunun için sonuna kadar savaşacağım. Benim için bu mesele artık şeref, namus meselesi. Tekrar tekrar bunları konuşmak çok canımı acıtıyor. Bu konuyu tamamen kapatmak istiyorum.''

"1192 GÜNÜN HESABINI KİM VERECEK?"

Seki, ''Neden günah keçisi seçildiğinizi düşünüyorsunuz?'' sorusuna ise ''Bana sahip çıkacak, arkamda duracak kimsem olmadığı için. Sanat dünyasındaki insanlara gözdağı vermek için böyle bir yola başvurduklarını düşünüyorum. Asıl bu işleri yapan insanların başına hiçbir şey gelmedi. Geçen yıllanma, şarkılarıma, verdiğim emeklere yazık edildi. Ben bu sınavdan alnımın akıyla çıktım ancak geçen 1192 günün hesabını kim verecek?'' diye yanıt verdi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol