24 Kasım 2021 Çarşamba 15:05
Suzan Kardeş'ten Türkan Şoray itirafı

Suzan Kardeş, "Bizi izleyenlere güzel bir mesaj versen bu ne olurdu?" sorusu üzerine Türk sinemasının efsane isimlerinden Türkan Şoray'la ilgili bir itirafta bulundu.

Kardeş, "Mesleğe ilk girdiğimde hayalim Türkan Şoray'a makyaj yapmaktı, hayalim gerçekleşti. İnsanlar hayal kursunlar, hayal kurmaktan korkmasınlar. Hem bedava, hem insanı çok mutlu ediyor hem de gerçekleşiyor. Kimseye benzemeye çalışmasınlar, Allah sizi yaratmış, siz en güzelsiniz" dedi.

"BERGEN FİLMİNE SAHİP ÇIKIN"
61 yaşındaki sanatçı, makyajlarını üstlendiği 'Bergen' filmi hakkında, "Bergen filmi geliyor. Kadınlar sahip çıkın filme" ifadelerini kullandı.

Sunucu İpek Açar'ın Sezen Aksu'yu hatırlatması üzerine ise Suzan Kardeş, "Sezen Aksu gibi biri dünyada yok, olmayacak da" açıklamasını yaptı.

Önümüzdeki günlerde çıkmayan ruj ve kaş kalemlerinin piyasaya çıkacağını belirten Kardeş, "Mesleki olarak faydam olsun istiyorum. Kadınlar için çıkmayan makyaj ürünleri büyük önem taşıyor. İlk olarak çıkmayan rujlarım ve kaş kalemlerim gelecek" şeklinde konuştu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol