22 Kasım 2017 Çarşamba 14:28
Galatasaray'da beklenen oldu

Galatasaray'da çare yine, yeniden  Fatih Terim... Sarı-kırmızılıların  Başakşehir karşısında aldığı tarihî hezimet Başkan Dursun Özbek'i çok kızdırdı. Türkiye Gazetesi'nin haberine göre;  Galatasaray Başkanı Özbek'in, yönetimin çoğunluğunun "Takımın başına Terim'i getirelim" teklifi sonrası  Fatih Terim'le bir görüşme yaptığı ortaya çıktı.

"BANA SEVİYELİ TEKLİFLE GELMENİZ GEREKİYOR"

Fatih Terim bu görüşmede Başkan Özbek'e " Galatasaray benim kulübüm.  Galatasaray'a hayır diyemem. Her zaman göreve hazırım. Ama bana seviyeli bir teklifle gelmeniz gerekiyor" diyerek olumlu mesaj verdi. Terim, "Seviyeli teklif" sözünü de açarak, şu anda da takımın başında hoca varken yapılacak herhangi bir teklifi ciddiye almasının mümkün olmayacağını belirtti.

BAŞKAN, DERBİ SONUCUNU BEKLİYOR

Dursun Özbek, ilk etapta Igor Tudor'u göndermeye niyetlendi ancak sonrasında "lider takımın hocası gönderilir mi?" tepkilerini düşünerek  Beşiktaş derbisinin sonucunu bekleme kararı aldı. Önceki gün Tudor'a ültimatom veren Özbek, Hırvat teknik adama kredisinin tükendiğini bildirdi. Dün yapılan yönetim toplantısında da teknik adam konusu masaya yatırıldı. Başkan dahil yöneticilerin bir kısmı  Fatih Terim'in tek çare olduğunu düşünüyor ancak tecrübeli teknik adama ismine muhalif edenler de var. Fakat Başkan Özbek an itibarıyla Terim'i takımın başına geçirmeye kararlı ve kurmaylarına da bu doğrultuda bütün şartları seferber edeceğini bildirdi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol