26 Kasım 2021 Cuma 10:30
Günlük burç yorumları

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI

Koç: Bugün fikirlerin konusunda desteleneceksin. Artan iş yoğunluğu nedeniyle, planladığın randevuna geç kalabilir ya da ertelemek zorunda kalabilirsin.

Boğa: Güne ait sorumluluklarına yenilerinin eklenmesi seni bir hayli kaygılandıracak. Düzenini değiştirmekten hoşlanmasan da yeni rutinlere ve değişime ihtiyacın olduğunu fark edebilirsin.

İkizler: Kendi halinde olmak istediğin bir gün. İnternet aracılığıyla yaptığın alışverişin, sen farkına varamadan, bütçeni aşabilecek noktaya gelebilir.

Yengeç: Akışına bıraktığın olayları kontrol altına almanın zamanı geldi. Bugün devamlılığı olan sorunlarınla ilgili çözümler bulabilirsin.

Aslan: Uyum ve denge arayışı içinde olmak isterken bazı durumların ağır aksak gitmesi sinirlerini bozabilir. Hızlı şekilde çözüme ulaşmak için elinden geleni yapmak isteyeceksin.

Başak: Çok güvendiğin bir arkadaşının ya da kardeşinin olumsuz tavrı ile bugün karşılaşman mümkün. Sabrının zorlanması sinirlenmene neden olabilir.

Terazi: Kurumsal bir şirkette çalışıyorsan, düşüncelerini sakınmadan ifade etmelisin. Öneride bulunduğun fikirler üstlerin tarafından takdirle karşılaşabilir.

Akrep: Sosyal çevren genişliyor. Farklı insanlarla tanışman, sana kendini iyi hissettirecek. Dolabını yeniden dizayn etmek, stil ve imajında değişiklik yapmak isteyebilirsin.

Yay: Hem hareketli hem de eğlenceli bir gün seni bekliyor. Ek iş fırsatları yakalayabilirsin. Finansal anlamda elini güçlendirmek istiyorsun.

Oğlak: Çevrendeki olaylar seni etkiliyor. İş yerindeki huzursuzluğun, yeni iş arayışını tetikleyebilir. Görünüşünde değişiklik yapma isteğin iş çıkışında alışverişe gitmene sebep olabilir.

Kova: Yanlış anlamalar ve ifade zorlukları bazı ilişkilerinin zedelenmesine neden olabilir. Bugün gireceğin her ortamda kendini açıklamak zorunda kalabilirsin.

Balık: Mücadeleci tarafını ortaya koyduğun bir gündesin. Güne oldukça olumlu duygularla başlayacak ve yakınlarının da neşeli bir havaya bürünmesini sağlayacaksın.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol