Coşkun Sabah: Sokağa çıkma yasağım kalktı!

Eskişehir'de 15 bin tavuk kapasiteli yumurta çiftliği açan şarkıcı Coşkun Sabah'ı en çok sevindiren olay ne oldu? 68 yaşındaki şarkıcıdan çarpıcı açıklamalar...

Coşkun Sabah: Sokağa çıkma yasağım kalktı!

Eskişehir'de 15 bin tavuk kapasiteli yumurta çiftliği açan şarkıcı Coşkun Sabah'ı en çok sevindiren olay ne oldu? 68 yaşındaki şarkıcıdan çarpıcı açıklamalar...

10 Nisan 2021 Cumartesi 21:15
Coşkun Sabah: Sokağa çıkma yasağım kalktı!

Etiler'de görüntülenen Coşkun sabah, Eskişehir'de 15 bin tavuk kapasiteli bir yumurta çiftliği açtığını söyledi. 68 yaşındaki sanatçı, "Şimdi Eskişehir'e gidiyorum. Yarın çiftliğimizin açılışı var" dedi. Pandeminin müzik sektörüne büyük darbe vurduğuna bir kez daha dikkat çeken ünlü şarkıcı, "Müzik sektörünün büyük yara aldığı kanaatindeyim. Uzun süre bu durum sürecek. Araştırmamı yaptıktan sonra yumurta çiftliğinde karar kıldım. Beni bu işe ikna eden Coşkun Sabah oldu. Kendi beynimle ikna oldum" şeklinde konuştu. Coşkun Sabah, "Bu işi büyüteceğiz. 1-2 ay içinde 35 bin tavuk kapasiteye çıkacağız. Avrupa Birliği ülkelerine ihracat moduna geçeceğiz" açıklamasını yaptı.

"GEZİP TOZABİLİYORUZ"

Çiftliğin işletme belgesi üzerine olduğu için sokağa çıkma yasağının kalktığını açıklayan Sabah, "Hayırlı bir iş olduğu şundan belli; bu sayede gece gezme yasağım da yok. Sokağa çıkma yasağı olan günler ve saatlerde böyle bir sorun ortadan kalktı. 'Oh be iyi ki bu işe girmişim' dedim. En azından gezip tozabiliyoruz" ifadelerini kullandı.

"MİNİ ŞORTU MARDİN'DE, URFA'DA GİYDİRMEM"

Son olarak Armağan Çağlayan'ın YouTube'de yayınlanan programına konuk olan Coşkun Sabah, 22 yaşındaki kızı Rosa'yla ilgili açıklamasıyla gündem olmuş ve "Tutucu bir baba mısınız?" sorusuna şu cevabı vermişti:

"Batı'ya göre modern babayım. Kızımı Kordon'da gezerken mini şortla dolaştırırım. Ama o mini şortu Mardin'de, Urfa'da giydirmem..."

Ünlü şarkıcı, bu açıklamalarının hatırlatılması üzerine, "O konu bitti. O bir soruydu, cevap verdim. Durup dururken ben konuyu açmadım" demekle yetindi.

EVLİLİK KRİTERLERİNİ SIRALADI

Açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen Coşkun Sabah, geçtiğimiz haftalarda hala evlilik özlemi duyduğunu söylemiş ve gelin adayında aradığı kriterleri sıralamıştı. Hücre yaşının 49-50 arası olduğunu söyleyen 68 yaşındaki sanatçı, evleneceği kişinin 35-40 yaşları arasında olması gerektiğini belirtmişti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol